Atelier Duszy i ukojenia

Pozwól mi się otulić energią -
na chwilę spokoju i powrotu do miłości

Doświadcz głębokiej transformacji i zrozumienia swojego wewnętrznego Ja dzięki praktykom, które łączą dawne mądrości z nowoczesnymi technikami.

"Niech Twoja podróż będzie bardziej niż tylko fizyczna –
niech będzie podróżą Twojej duszy..."

Amyr Klink
Usługi uzdrawiania

Pracownia duszy i świadomego życia

Kontakt z duszą potrafi być bardzo subtelny.
Dusza komunikuje się z nami poprzez obrazy, metafory i znaki, ale również przez zmęczenie w ciele, relacje i tęsknotę, której nie potrafisz już dłużej ignorować.
Atelier oznacza pracownię.
Atelier Duszy powstało jako przestrzeń czucia, intuicji i wewnętrznego rozwoju.
To miejsce dla kobiet, które chcą żyć bardziej świadomie. Widzieć więcej, czuć głębiej i lepiej rozumieć siebie oraz własną drogę.
To przestrzeń odnajdywania swojej wewnętrznej pieśni życia.
Jestem dowodem, że kiedy zaczynasz żyć w zgodzie z własną duszą, wiele rzeczy przestaje wymagać walki.
Wewnątrz pojawia się większy spokój, klarowność i poczucie, że wszystko jest dokładnie tam, gdzie powinno być.

Usługi uzdrawiania

Transformuj i wzmacniaj

Reiki

Pogłęb swoją praktykę, zaufanie do energii i wejdź na wyższy poziom świadomości oraz wibracji.
Dowiedz się więcej...

Relacje

Zrozum energetyczne połączenia między partnerami i to, co odzwierciedlają Twoje relacje.
Dowiedz się więcej...

Wszystkiego można dokonać tylko z otwartym sercem. ​

” Moje serce obawia się cierpień […] Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia…”

Paulo Coelho, Alchemik

W czym mogę Ci pomóc

Znajdź to, czego teraz potrzebujesz

Rozwijaj swoją praktykę Reiki

Rozwijaj swoją praktykę Reiki

Masz inicjację Reiki, ale nie praktykujesz? Przez wątpliwości, brak czasu, opinie innych?

Tu wracasz do praktyki i przekonujesz się, że to czego potrzebujesz masz już w swoich rękach. Wzmacniasz połączenie z intuicją, energią i własnymi zdolnościami by świadomie i pewnie doświadczać energii, którą już w sobie nosisz.

A gdy poczujesz niedosyt i zechcesz sięgnąć głębiej – prowadzę inicjacje na wyższe i nowoczesne poziomy Reiki.

Energoterapia Reiki Soul Coaching®

Wejdź w przestrzeń, gdzie wszystko zwalnia.

Tu możesz w końcu usłyszeć siebie. Zatrzymać wewnętrzny i zewnętrzny chaos oraz niepewność.
To miejsce na dotknięcie odpowiedzi, których wyglądasz, czas by poczuć głęboki spokój i wyjść otulona wewnętrznym światłem. Tu odzyskujesz równowagę, odwagę i kontakt ze sobą – szczególnie wtedy, gdy stoisz przed decyzją, przełomem lub czujesz, że coś cię zwalnia lub ogranicza.

Relacje energetycznie

Pomagam zrozumieć, co relacje naprawdę w nas poruszają.
Dlaczego pewne więzi tak trudno puścić, skąd biorą się powtarzające schematy, konflikty i emocjonalne uwikłania.

Uczę, jak relacje wpływają na nas emocjonalnie i energetycznie oraz jak w tym odnaleść siebie.

Tworzę przestrzeń do głębszego zrozumienia miłości, energii kobiecej i męskiej oraz tego, czym naprawdę jest świadoma bliskość.

Warsztaty, kręgi, spotkania

Kręgi i warsztaty, w których poprzez twórcze spotkania, pracę z energią i symbolem transformujemy to, co niewypowiedziane, zatrzymane.

To kobiecе spotkanie, głębsze czucie siebie i wewnętrzna przemiana.
Spotykamy się w rytmie natury, pór roku i cykli, bo kiedy kobiety spotykają się, dzieje się coś, czego nie da się odtworzyć samotnie.

Opinie

Co mówią moi podopieczni

Nadia
Wybrałam Dominikę, bo mam do niej ogromne zaufanie. Już wcześniej korzystałam z jej Reiki i byłam bardzo zadowolona, dlatego wiedziałam, że mogę jej powierzyć coś tak ważnego. Sesja dała mi niezwykle dużo. Przede wszystkim zrozumiałam, że moje szczęście zależy ode mnie, a nie od tego, co myślą inni. Zaczęłam kierować się tym, co czuję w sercu, i słuchać swojej duszy. Ona pokazuje mi, co jest dla mnie dobre, a co nie. Dzięki tej pracy z energią zaczęłam wyraźniej odczuwać intencje innych ludzi. Umiem rozpoznać, czy ktoś ma wobec mnie szczere zamiary, czy wręcz przeciwnie. To otworzyło mi oczy – zobaczyłam kłamstwa i nieszczerość tam, gdzie wcześniej tego nie dostrzegałam. Teraz nie smucą mnie sytuacje, które kiedyś odbierałam jako porażki. Wiem, że jeśli coś się nie udaje, to znaczy, że to po prostu nie jest dla mnie. Czuję, że czeka na mnie coś lepszego, a moja dusza prowadzi mnie w tym kierunku. Ta sesja była dla mnie niesamowita – dała mi większą świadomość siebie, pewność i spokój. Teraz mocniej wiem, czego chcę, a czego nie, i czuję się prowadzona przez własne światło.
Nadia
„Ciekawe jest to, że podczas sesji moja głowa myśli coś… a potem pojawia się coś zupełnie innego. Coś głębszego. Coś, czego nie przewidziałam, czego bym nie wymyśliła! Zdałam sobie sprawę, że do tej pory moje medytacje szły z głowy. Niby się zatrzymywałam, niby słuchałam siebie ale to było z glowy. Sesje soul Coaching są naprawdę innym wymiarem, naprawdę czymś więcej, czymś poza moja wyobraźnia i oczekwianiami.”
Natalia
“Proces był tak głęboki, że prawie nie pamiętam sesji. Między jedną a drugą sesją zaczęły wypływać programy. Nagle mogłam nazwać to. To coś, co wracało do mnie z różnych stron, w różnych relacjach, w różnych momentach. Wcześniej pracowałam nad tym tematem z psychologiem – wiele razy. Ale dopiero teraz po raz pierwszy zobaczyłam, że… to było o mnie, gdzie ja w tym jestem i powoli dochodzę dlaczego. Ta sesja była odpowiedzią na niezadane pytania.”
Iga
Dominiko do Ciebie mnie przyciągną taki spokój i blogość w odczuciach podczas medytacji i podczas rozmowy. Wprowadzasz aure takiego wyciszenia i obecności we własnym wnętrzu. Rozmowa płynie gładko, zawsze można pogadać po koleżeńsku, omówić babskie sprawy a podczas sesji zawsze czułam że jestem w dobrych rękach. Dodatkowo treści które przekazujesz bardzo ze mną rezenują. Obserwuje różnych twórców w tej tematyce i jesteś w tej niewielkiej grupie która nie sieje strachu A daje wskazówki od serca i prowadzi w stronę duszy.
Ewa
Dziekuje z całego serca ❤️ za taką możliwość 🙏🏻 to było piękne dla mnie przeżycie. Na Rejki czułam ogromne ciepło w klatce piersiowej i dreszcze na ustach, które nadal mam. Tak jakbym miała coś powiedzieć… już tak te dreszcze parę razy na ustach miałam, ale nie wiem o co chodzi… Jesteś cudowną duszą i cieszę się że cię poznałam 🙏🏻❤️❤️❤️
Aga
"Od zakończenia Naszego ostatniego spotkania wiele sie układa. Próbowałabym napisać wcześniej tą wiadomość, ale była nie taka. Sesje z Dominiką są niesamowite. To jak spacer z duszą. Dotykasz tego co jest warte zauważenia. Nie ma półśrodków, ani domyśleń. Przekazy są jasne, rozwiązania aktualnych bolączek. Soulcouning pomógł mojej osobie w odnalezieniu siebie, po szybkiej sprzedaży mieszkania, kupnie domu i w byciu Mamą świeżo urodzonej istoty 😍 Przekazy doświadczone w tej przestrzeni są niesamowite. Jeśli chcesz doświadczyć nowego wymiaru spaceru z duszą, zobaczyć siebie oczami swojej duszy to Soulcouning jest dla Ciebie i Dominika poprowadzi Ciebie w taki sposób niezapomniany, że będziesz chcial powtórzyć to doświadczenie. Serdecznie polecam spotkania z Dominiką 🫶 odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu ❣️"
Natalia
Dzień dobry🩷 Jeszcze chyba nie umiem opowiedzieć, bo nadal coś się subtelnie porusza w moim ciele, dzwoni w uszach, nadal czuję piasek pod palcami... Tak czysto fizycznie jesteś pierwszą osobą, z którą w tak krótkim czasie weszłam w stan, gdzie zajrzałam i poczułam coś, co teraz już nie tłumaczył racjonalny umysł. Płynęłam, łzy z taką łatwością przypominały o trudzie i smutku, który zamknął mnie na wiele lat. Cudownie jest poczuć to jeszcze raz, ale tym razem umieć to utulić, zrozumieć po co to doswiadczenie. Towarzyszyłas mi, czułam Ciebie. Jesteś piękna duszą Dominika. Jak by to było pięknie spotkać Ciebie na żywo...Chociaż mam nieodpartą silną wiarę,że ja już poznałam Ciebie dawno temu💗
Agnieszka
Dzisiejsza sesja pomogła mi zamknąć pewien etap, który myślę że bez tej sesji ciągnął by się jak flaki z olejem za mną. W momencie jak zamknęły się drzwi, smutek z opuszczeniem tam tego miejsca zniknął i przyszło nowe. Jest to budujące. Tak proste,a tak prawdziwe. Wspomniałaś że wszystko do Nas mówi - tak zgodzę się z tym, dziś drzewa mi mówiły jadąc,ze ‚mnie ochronią, bo to są w tym miejscu’ Moje dziecko po Naszym spotkaniu spojrzało się oczami swojej duszy i było chwilowe połączenie i zrozumienie na poziomie duchowym, rzekłabym przywitanie. Dałaś mi możliwość ‚posmakowania Reiki’ a te narzędzie jest niesamowite! Pozwala zajrzeć do oblicz duszy, domów, rzeczywistości, pominąć czas liniowy - ale myślę że trzeba do tego dojrzeć. Można łatwo się zachłysnąć. Wgl myślę że gdyby dusza nie chciała to by nie pokazała tego, co pokazała. Ściskam Cię w ten sposób, który dziś potrzebujesz! Jesteś nieoceniona i jestem ogromnie wdzięczna za Twoją obecność w moim życiu 🫶
Ola
Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z Dominiką, od razu poczułam silne przeczucie, że muszę się do niej odezwać. Kiedy to zrobiłam, wiedziałam, że to jest osoba, z którą chcę popracować nad głębszymi blokadami, z którymi ostatnio się zmagałam. Jestem już po czwartej sesji soulcoachingu – intensywnego procesu zagłębiania się w zakamarki siebie i swojej duszy, aby zajrzeć do zamkniętych i zablokowanych przestrzeni duszy. Dominika pomogła mi w otwarciu silnych blokad poprzez sesje głębokich medytacji, podczas których wydarzyło się wiele intensywnych procesów duchowych. Przed coachingiem nie miałam pojęcia, co mnie czeka, i przyznam, że nie byłam mentalnie przygotowana na tak intensywny proces. Po czwartej sesji, która była najbardziej intensywna i głęboka, zupełnie straciłam siły na kilka kolejnych dni, aby później wrócić do siebie jeszcze bardziej naładowana energią i świadoma swoich celów w biznesie po zachodniej strobie granicy, gdzie mieszkam i pracuje od ponad 20 lat. Intencją procesu soulcoachingowego była praca w pełnej świadomości siebie i swojego potencjału w Niemczech, tak aby rozwinąć tutaj silną markę osobistą, działać świadomie i w prawdzie z sobą. Kochana, dziękuję, że mnie wsparłaś w tym procesie! Bardzo polecam współpracę z Tobą każdemu, kto chce się realizować w pełnej harmonii ze sobą, a coś go blokuje lub stoi na przeszkodzie. Dla mnie było to bardzo wartościowe dośwoiadczenie.
Ula
Miała być telegonia a była po pierwsze moja powtórka całej terapii i odkryć związanych z Rodzicami. Zraniona mama, przez nią, jej odrzucanie wybrałam takiego męża, niedostępny tata-którego zobaczyłam pierwszy raz z realną z dziurą w brzuchu, ale też pokazało mi się że on tą dziurę teraz łata wdzięcznością za to co ma-domem, natura, karmiącymi relacjami. Jak zabierałaś złe-to ściągałaś ze mnie męża, czułam to. On bardzo dużo ode mnie zabrał, ciągle chce zabierać, ale ja już nie chce dawać, nie mam na to siły. Wczoraj kiedy go zobaczyłam - powiedziałam lekkie "cześć". Jednocześnie byłam tym całym procesem bardzo bardzo zmęczona. Dziś od rana dużo się trzęsłam-jak z Tre. Widziałam Franka trochę inaczej, jakby był OSOBNY a nie w Zależności ode mnie albo od swojego ojca. To takie nowe i na pewno miało związek z naszym uzdrawianiem. To było wspaniale jak go mogłam jeszcze raz na tym świecie powitać, najpiękniejsze co mogłaś mi dać. Gdybym miała więcej pieniędzy to bym Ci dała 😁 Uważam że jak na to co od Ciebie dostałam to o wiele więcej są warte Twoje usługi.
Klaudia
Cześć kochana 😘✨chciałam Ci napisać, że wczoraj byłam na nowiu z Reiki – dawno mnie nie było i strasznie się wzruszyłam,🤔 jak Cię zobaczyłam😇Jesteś cudowną istotą, bije od Ciebie tyle piękna, miłości i dobrej energii. Dziękuję, że jesteś i że tworzysz takie spotkania 💜Było naprawdę cudownie! 🥰
Joanna
Wybranie sesji z Dominiką to już nie był wybór, to była oczywista oczywistość. Jak raczkowałam z praną to doświadczyłam dzięki Niej Reiki. Poczułam, że jest osobą, która nie oszukuje, nie naciąga, słucha! W dobie New Age można spotkać osób z intencjami z ego co krok. Tu w przestrzeni Dominiki jest spokój, harmonia, zrozumienie 🫶 to tak ważne dla mnie. Więc wybranie sesji u Dominiki to był po prostu kolejny etap ❣️ Prowadzenie podczas sesji było jak jazda na rowerze - dynamiczna, lecz dająca dziecięcą radość, bo czuło się opiekuńcze ramię które trzyma. Ogrom bezwarunkowej miłości, harmoni i spokoju. Powtórzyłam zestawienie tych emocji, ale jest to ogromnie ważne! Podczas sesji dotykamy takich części siebie, że zaopiekowanie jest szalenie ważne. Bez Dominiki nie wiem jaką sesja by była, lecz doświadczyłam tego i uważam, że jest niesamowita w swoim prowadzeniu. Nasze spotkania były nietuzinkowe pod względem tego co dotykały we mnie, ale też tematów które poruszałyśmy przy okazji. 🙈 Czułam jak moja dusza się cieszy, że zaraz wejdziemy świadomie w tornado zmian, które poprowadzą do odpamietania! Zauważenia! Moim ulubionym momentem było znalezienie świątyni duszy - gdzieś już kiedyś z śnie tam byłam, ale w życiu bym nie powiedziała że to moja świątynia 😍 Zatem - podsumowując - Dominika jest przekochana duszyczką, która z bezwarunkową miłością utula w prowadzeniu duszy tak, że jako człowiek zapamiętuje się to każdą komórką ciała ❣️
Wiola
Na spotkanie "Dziady". Wiedziałam, że będziemy malować mandale, że będzie o przodkach, że małe grono, świece, no więc zdecydowałam,że ten czas potrzebuje tak spędzić.Na spotkaniu od samego początku czułam trud, byłam w totalnym chaosie. Dominika poprowadziła rozmowę w spokoju, pełnej akceptacji, z poczuciem humoru. A ja niecierpliwie czekałam na jakiś wielkie bum, przełom. Płomienie świec tańczyły, mandale się tworzyły, a we mnie wzbierała bezradność. Mam wrażenie,że w trakcie spotkania przelała się przeze mnie lawina emocji. Po spotkaniu trawiłam wszystko przez kilka dni. W końcu odezwałam się do Dominiki. I tu był przełom. Dominika stała się dla mnie osobą, która w lekkości, bezpiecznie i ze spokojem weszła ze mną tam gdzie było ciemno, zimno i gniło. Pokazała mi jak mogę rozpalić tam światło. To tu przyszło zrozumienie i pełna akceptacja,że jestem tu, że wygrałam to życie, bo Oni, moi przodkowie wcześniej tu byli, zostawili swoje cząstki siebie, żebym ja mogła z pełnią potencjału wkroczyć w swój los, w swoje życie. Po rozmowie były łzy, były ciarki, było ogrome wzruszenie. Przyszedł też spokój i ogromna wdzięczność. Wdzięczność za nich, za siebie, za Dominikę 💚
Zmień świat na lepsze

To wszystko zaczyna się od Ciebie

To wszystko zaczyna się od Ciebie

Pracując świadomie ze swoją energią, inwestujesz w siebie na najgłębszym poziomie. Nie tylko wspierasz własny rozwój i zdrowie, ale również przyczyniasz się do rozprzestrzeniania pozytywnej energii i harmonii wokół siebie. Każda sesja to krok ku głębszemu zrozumieniu siebie i tworzeniu lepszego świata.

Rozpocznij swoją transformację już dziś.

Napełnij swoją duszę

Sekret osiągnącia harmonii w każdej dziedzinie życia

Wszystko

Reiki na schudniecie

5 sposobów, jak energia wspiera zdrową wagę Odchudzanie rzadko jest tylko kwestią diety. Gdyby tak było, wystarczyłoby znaleźć odpowiedni jadłospis i się go trzymać. A

Czytaj więcej »
Wszystko

Woda z intencją

Woda Reiki – jak ją przygotować i dlaczego warto ją pić Woda jest niezbędna dla wszystkich istot żywych. Choć nie dostarcza kalorii, odgrywa ogromną rolę

Czytaj więcej »